Srovnávané banky

Barbara Bláhová a Josef Kůrka

20 let, asistentka učitele ZŠ/24 let, řidič kamionu, Ostrava

S přítelem jsme si chtěli zřídit životní pojištění a poradit ohledně půjčky, a tak jsme se obrátili na Václava Holušu s nadějí, že se po minulé zkušenosti s finančním poradcem konečně setkáme s férovým člověkem. S pomocí Václava teď oba máme skvělé životní pojištění, se kterým jsme byli plně seznámeni, a rozumnou půjčku, díky které jsme se mohli s úsměvem a vědomím, že je jednou z nejlepších a nebude problém ji s naším příjmem splácet, posunout kupředu. Za nás oba má jedno velké DĚKUJI a spolupráci s ním můžeme vřele doporučit.

Manželé Miklasovi

40 let, projektový manažer / asistentka ředitele, Rožnov pod radhoštěm

Nedávno jsme chtěli provést kontrolu a případnou úpravu stávajících smluv k životnímu pojištění pro celou rodinu dle aktuální nabídky pojišťoven. Vzhledem k nedostupnosti "finančního poradce" se kterým jsme původní smlouvy uzavírali, jsme využili telefonní nabídky pana Václava Holuši z SMS finance. Přiznám se, že jsme neměli konkrétní představu jaký produkt zvolit ani velké očekávání od seznámení s neznámým finančním poradcem. Při první nezávazné schůzce jsme s panem Holušou procházeli aktuální nabídky pojišťoven a srovnávali se stávajícími smlouvami. Těchto schůzek jsme nakonec uskutečnili hned několik, dokud jsme si nebyli jistí, že všechny parametry vybraného produktu jsou pro naši rodinu výhodné a rozumíme všem podmínkám. Velmi oceňujeme precizní přípravu materiálů na každou schůzku i rozbor možných variant naším novým finančním poradcem. Jeho služby se chystáme využít i do budoucna (havarijní pojištění, spořící nástroje) a potencionálním klientům doporučujeme zkusit alespoň nezávaznou schůzku.

Marcela Turková

42 let, invalidní důchod, Větřkovice

Po odchodu finanční poradkyně na MD jsem byla přidělena k panu Holušovi. Neočekávala jsem že se setkám s až tak ochotným,spolehlivým,lidským a velmi obětavým poradcem. Vzhledem k mé nemoci je mnou neustále volán k vyřizování veškerých formulářů. Vřele doporučuji využití jeho služeb všem. Je to nejlepší poradce kterého jsem poznala.

Rodina Bravanská

25 let, referent zákaznické podpory/25 let, mateřská dovolená

Spolupráce s panem Holušou byla po všech stránkách výborná. Ať už šlo o sjednání úvěru, životní pojistky, či možnosti investování, nebo spoření.

Vždy jsme byli podrobně seznámeni s problematikou a jelikož není pan Holuša zástupcem žádné konkrétní pojišťovny, banky, nebo investiční společnosti, byl schopen najít pro naši rodinu vždy nejoptimálnější řešení.

Většinu papírování vyřídil za nás a když jsme potřebovali poradit, stačilo jen zavolat a domluvit se přímo s ním nebo se slečnou asistentkou na dalším postupu.

Za nás můžeme vřele doporučit. 

Rodina Simonidesova

45 let, podnikatel/41 let, pracovnice v domově s pečovatelskou službou, Ostrava

Veškeré služby poskytované panem Václavem Holušou - jak poradenství, tak samotné pojistné smlouvy jsou po všech stránkách dokonalé. Přístup, podání informací, apod., vše na jedničku. Zároveň se o nás stará i při pojistných událostech - máme-li problém, zavoláme, pan Holuša vše rychle připraví a odesílá na pojišťovnu. Všem tedy pana Holušu doporučujeme.

Rodina Tvardkova

29 let, strojař/40 let, pracovnice v domově s pečovatelskou službou

Na první schůzce s panem Holušou jsme si nebyli jistí, co se bude dít. Měli jsme svého poradce, který nám uzavřel životní pojištění, a tím to skončilo. Celé 2 roky po uzavření se už neozval. Pan Holuša nám nejdříve přepočítal stávající pojištění, zajistil náš rodinný příjem a zajistil úrazovku pro syna za výhodnější cenu, než jsme měli. Kromě toho jsme si také ověřili, že v našem původním pojištění jsme neměli takřka nic. Následně nám pomohl pojistit náš byt, zajistil nám běžné účty bez jakýchkoli poplatků a do budoucna plánujeme další bankovní produkty a investiční produkty. Těšíme se na další spolupráci.

Václav Holuša

vaclav.holusa@insia.com

773 700 583

Martinovská 3024/132, 723 00 Ostrava